Общественный Совет детских и молодёжных организаций

Пятница, 17.05.2024, 09:32

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Центр развития громад | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Отчёты » По проектам

ЗВІТ по гранту Фонда Ч.С. МОТТА
       Проведена кампанія з метою інформування місцевого населення про реалізацію проекту та залучення дорослого населення Луганської сільської громади до спільної реалізації проекту. - Підготовлена та розміщена інформація про реалізацію проекту на сайті Кримської Республіканської Ассоціації «Екологія і Мір» на сторінках місцевої газети «Зоря Присивашшя». - Інформація про реалізацію проекту поширена у новосних повідомленнях на місцевому радіо та по 11 каналу місцевого телебачення. - Підготовлені та розповсюдженні інформаційні листи серед місцевого населення Луганської сільської громади. - Інформація про реалізацію проекту поширена на загальних зборах працівників Луганського УВК та на шкільній інформаційному заході. - Підготовлені та проведені збори батьків вихованців Луганського УВК, на яких діти звернулися до дорослих підтримати проект та спільними зусиллями облаштувати дитячий майданчик. - Проведене анкетування дорослого населення на зборах з метою виявлення членів громади готових до спільних дій у вирішенні проблем місцевого розвитку та участі в проведенні робіт з устаткування дитячого майданчику.
         Організовані та проведені практичні роботи по устаткуванню дитячого майданчику. - проведені практичні роботи з облаштування дитячого майданчику, у яких прийняли участь більш 40 чол. (батьки, учні, працівники Луганського УВК, представники місцевого бізнесу).
         Проект підтримали: - Луганський учбово-виховний комплекс (УВК) - партнер реалізації проекту – всі заплановані заходи в рамках проекту проводилися спільно. Збори батьків, працівників, місцевого населення проводилися у приміщенні навчального закладу. У проведенні практичних робіт з обладнання дитячого майданчику приняли участь 6 працівників Луганського УВК. Надана організаційна підтримка у проведенні заключного заходу з відкриття дитячого майданчику. - Луганська сільська рада надала матеріальну допомогу (деревину для виготовлення лавок), сприяла у організації заходу з відкриття дитячого майданчику та прийняла участь у заключному заході. - Відділ освіти Джанкойської райдержадміністрації – представники відділу прийняли участь у заході з відкриття майданчику та сприяли поширенню позитивного практичного досвіду серед учбових закладів району. - Місцева бізнесова організація «АгроБорис» надала пісок для заповненя пісочниць, виготовленних в рамках проекту. - Физична особа О. Кочергін – додатково виготовила качелю балансир, драбинку та бум для дитячого майданчику. - Джанкойська районна рада сприяла поширенню практичного позитивного досвіду реалізації проекту на районній конференції, в якій прийняли участь депутати району, голови сільських громад , активни представники сільських громад району та ЗМІ. Місцеві ЗМІ (редакція газети «Зоря Присивашшя», радиоредакція «Джанкой», телерадіокомпанія «Екран») поширили інформацію серед широких верств населення Джанкойського району.
         У реалізації проекту брали участь : шкільна організація «Капітоша», «Учнівське самоврядування» та Дитяча громадська екологічна організація «Фауна», яка входить до Громадської Ради дитячих та молодіжних організацій. Активісти дитячих обєднаннь поширювали інформацію в рамках проекту та прийняли участь у зборах батьків з метою залучення дорослих до вирішення проблем місцевого розвидку та облаштування дитячого майданчику в рамках проекту.
          За останні десятиріччя у Луганській громаді не було подібних дій . Це був перший проект, який об’єднав місцеве населення до спільних дій. А проблема облаштування дитячих майданнчиків – це актуальна проблема для багатьох сільських громад Джанкойського району. Тому саме наш проект мав громадський резонанс не тільки у місцевій громаді, але й на районному рівні. Багато позитивних відгуків було від учасників заходу з відкриття дитячого майданчику, яким на пам'ять прийшле прислів’я «під лежачий камень вода не тече». Учасники заходу підняли питання, що на селі дуже багато проблем, які треба вирішувати та зробили висновок, що ніхто крім них самих не буде вирішувати ці проблеми і що треба діяти спільно. Нашу організацію запросили на районну конференцію для поширення позитивного досвіду на районному рівні. Багато звернень щодо надання консультацій з вирішення проблем місцевого розвитку. Для надання консультацій для представників сільських громад районна рада запросила до співпраці у створенні Ресурсного Центру регіонального розвидку.
          Реалізація запропонованого проекту - це перший крок на шляху до відродження громади, зроблений спільними зусиллями дітей та дорослих. . Підвищився досвід нашої організації у реалізації проекту з вирішення проблем розвитку сільських громад спільними зусиллями. Реалізація проекту сприяла підвищенню активністі та самоорганізації дорослого населення Луганнської громади, більшість з яких це батьки вихованців дитячого садочку. Місцеві жителі,учасники проекту зробили висновок, який проголошений у прислів’ї «Під лежачий камінь вода не тече». Досягнення в рамках проекту дійового результату сприяло зародженню у жителів Луганської громади віри у власні сили та стали повштоком до спільних дій у вирішенні загальних проблем. Після реалізації проекту батьки дітей-вихованців готові до практичних дій і фінансової підтримки у вирішенні проблем з створення необхідних та безпечних умов для здорового розвитку власних дітей. Розроблений та відправлений проект до Японського фонду з метою поліпшення санітарно-гігієничних умов у дитячому садочку та забезпечення необхідного теплового режиму для безпечного перебування дітей у дитячому садочку в зимовий період та збереження здоров’я.
Категория: По проектам | Добавил: Sawa (20.01.2012)
Просмотров: 824 | Теги: Громадські ради, образец, Відродження, здоров’я, «Єднання», проект, фонд | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0

Наше видео

Погода


Джанкой

Интересное


Экологические праздники

Поиск

Статистика